Tipi dla chłopca i dziewczynki do pokoju

Tipi to największy hit rynkowy ostatnich lat. Gadżet tego typu jest uwielbiany zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. W takim namiocie dzieci mogą zaprosić swoich przyjaciół i razem się bawić. Dlaczego warto zakupić namiot z czasów Winnetou?

Zalety tipi dla chłopca i dziewczynki

Przede wszystkim namiot tego typu jest bezpiecznym azylem, który pozwala rozwinąć wyobraźnię dzieci. Wszystko za sprawą umożliwienia bawienia się ulubionymi maskotkami. Mały namiot tego typu może służyć do wyciszenia, gdzie małe dziecko utnie sobie smaczną drzemkę lub jako kryjówka służąca do rodzinnych zabaw. Warto wspomnieć, że namiot nie zajmuje dużo miejsca i w łatwy sposób się rozkłada i składa, za pomocą drewnianego, solidnego stelaża. Z tego względu bez najmniejszych problemów rodzice mogą wstawić tipi nawet do pokoju o niewielkiej powierzchni użytkowej. Latem natomiast taki namiot można przenieść do ogrodu lub tarasu, aby dziecko bawiło się na świeżym powietrzu.

Jakie tipi dla dziecka wybrać?

Obecnie rodzice mogą wybrać indiański namiot tipi spośród dziesiątek wzorów i kolorów. Niezwykle popularne są namioty, które są przyozdobione dodatkowo pomponami, frędzlami lub wyposażone w rolety. Wszystkie produkty czołowych producentów są bezpiecznie, ponieważ są wykonane z 100% bawełny. Warto przy wybieraniu tipi dla chłopca lub dziewczynki sprowadzić czy dany produkt posiada prestiżowy jakościowy certyfikat OKO-TEX STANDARD 100.

Jakie tipi dla chłopca, a jakie dla dziewczynki?

Dla chłopców szczególnie polecane są namioty indiańskie o tematyce dzikiego zachodu. Namioty tego typu są pełne kolorów tj. niebieski, zielony oraz żółty. Tipi natomiast dla dziewczynek powinny być wyposażone obowiązkowo w urocze frędzle lub pomponiki. Na rynku są dostępne tipi w szczególnych kolorach, które z pewnością przypadną do gustu małym dziewczynkom tj. różowy, czerwony, fioletowy oaz niebieski. Dostępne są również indiańskie namioty z motywami kwiecistymi lub różnych zwierząt.